Dřevostavby

Stavíme dřevěné rodinné domy na zakázku.Dřevěné domy mají mnoho předností. Jedny z nejdůležitějších jsou rychlost výstavby a výborné tepelně-izolační vlastnosti. Rychlost výstavby znamená úsporu nákladů. Čím dříve bydlíte ve svém, tím víc prostředků ušetříte. Všechny díly změříme a připravíme u nás. Odvezeme na místo, kde smontujeme dům během krátké doby.

Dřevostavby významně šetří vaše peníze nejen při výstavbě ale zejména pak při vlastním bydlení, neboť jsou stavěny jako nízkoenergetické. Tzn. že díky dřevu a dalším materiálům mají vynikající akusticky a tepelně-izolační vlastnosti. Další přednost dřevostaveb je variabilita vnitřního uspořádání. Vnitřní dispozice domu není teoreticky ničím omezena. Fantazie investora má úplnou volnost.Dřevostavby jsou dnes synonymem pro zdravé a moderní bydlení.

Nejen dřevěný rodinný dům vhodně doplňují drobné zahradní stavby ze dřeva.Proto se zabýváme rovněž výrobou a montáží pergol, přístřešků, altánů, zahradních domků a zástěn. Zvolenou zahradní stavbu vyrobíme,naimpregnujeme dovezeme, smontujeme a opatříme povrchovou úpravou.